Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
STOLAR och FOTPALL, nyrokoko, 1800-talets slut, bredd 43 cm, sitthöjd 43 cm, höjd 88 cm,
Smått slitage och smuts.-
858647
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här