Ett par nyrokoko stolar

Ett par nyrokoko stolar
Ett par nyrokoko stolar
Ett par nyrokoko stolar
Ett par nyrokoko stolar
Ett par nyrokoko stolar
Ett par nyrokoko stolar

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

STOLAR och FOTPALL, nyrokoko, 1800-talets slut, bredd 43 cm, sitthöjd 43 cm, höjd 88 cm,

Smått slitage och smuts.-

858647

2020-12-27