Skulpturer Buddha

Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha
Skulpturer Buddha

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTURER, 3 st, bl a Buddha, 1900-tal, mässing, höjder ca 11-22 cm

Slitage, skador

858656

2020-12-26