Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, 1800-tal, ek, 2 lådor i sarg, höjd ca 81, 250 x 100 cm
Skador, slitage, lagningar, spärrar till skiva saknas
858678
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här