Ostrongafflar i silver
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 500 SEK
OSTRONGAFFLAR, 12 st, silver, 1900-talets första hälft, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, i originaletui, längd ca 14,5 cm, total vikt ca 326 g
Bruksspår och åldersrelaterat slitrage
858685
2021-01-03