Lisa Larsson vaser

Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser
Lisa Larsson vaser

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, vaser, 2 st, stengods, blå glasyr, dekor av ansikte, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd ca 13-25 cm

Smärre slitage

858686

2021-01-03