Altarljusstakar tenn

Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn
Altarljusstakar tenn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets början, empirestil, tenn, dekor av bladhölstring och godronnering, höjd ca 47 cm

Bucklor

858692

2020-12-24