Figuriner påfåglar

Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar
Figuriner påfåglar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, 1900-talets andra hälft, i form av påfåglar, turkos glasyr, höjd ca 30 cm

Smärre nagg

858708

2020-12-25