Landskapsmotiv oljemålning

Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, landskapsmotiv med fiskare vid bro, olja på duk, signerad J.Wilson (?), troligen England, ca 26x35 cm

Gulnad av fernissa med smärre bortfall

858716

2020-12-24