Läkarpall 1930-tal

Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal
Läkarpall 1930-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TANDLÄKARPALL, 1930-tal, höj- och sänkbar samt lutbart, skinnklädd sits, stomme i bemålad metall, lägsta höjd ca 63 cm

Bruksslitage

858718

2020-12-24