Jan Olofsson Drömvärld akryl på pannå

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN OLOFSSON (född 1923), "Drömvärld", 1980-tal, akryl på pannå, signerad, ca 35x45 cm

858723

2020-12-24