Mekanisk checque maskin

Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin
Mekanisk checque maskin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

The Williams Cheque Punch Cc, made by Peter Hooker London England, metall, 1800-tal, i originalt läderetui

Bruksslitage, ej funktionstestad

858726

2020-12-29