Taklampor/fönsterlampor 1960-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPOR/FÖNSTERLAMPOR, ett par, 1960-tal, stomme av mässing med räfflade rundstavar av klarglas, höjd med kedja/sladd 42 och 71 cm (den kortare går att göra längre)

Smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

858730

2021-02-28