Bulova armbandsur

Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULOVA, armbandsur, 2 st, art deco, gulddoublé, 1920/30-tal, manuellt uppdrag, mineralglas, 17x27 mm, bulova box

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

858735

2020-12-23