Sven Gillsäter fotografi

Sven Gillsäter fotografi
Sven Gillsäter fotografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN GILLSÄTER (1921-2001), Indonesien, fotografi, signerad och daterad 1956, bildstorlek 39,5 x 29,5 cm.

Uppklistad på pappannå, pappannå med fläckar och mindre skador.

858773

2021-01-17