Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft, bemålat i svart, kinesiserande dekor i guld, höjd ca 202 cm, pendel, lod och nyckel medföljer
Slitage, senare bemålning, löst urglas medföljer
858780
2020-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här