Golvur 1800-tal

Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal
Golvur 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-talets första hälft, bemålat i svart, kinesiserande dekor i guld, höjd ca 202 cm, pendel, lod och nyckel medföljer

Slitage, senare bemålning, löst urglas medföljer

858780

2020-12-24