Reseur Angelus

Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus
Reseur  Angelus

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RESEUR, Angelus, 1900-talets andra hälft, gulmetall, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 14 cm

Bruksspår och slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

858790

2021-01-03