Skåp, Louis XV

Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV
Skåp, Louis XV

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, Louis XV, Nordeuropa, fanerad med jakaranda och körsbär, förgyllda bronsbeslag, inläggningar av friser, fält och romber, konturerad skiva, svängd form, dörrar med fanerade insidor, sargen med låda, svängda ben med akantusbeslag, nyckel medföljer, höjd 116,5, 56 x 33 cm

Obetydliga fanérskador

858807

2021-02-28