Vas famille rose Kanton

Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton
Vas famille rose Kanton

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VAS, porslin med europeisk förgylld bronsmontering, Kina, Kanton, 1800-talets mitt, dekor med figurscener och blommor, höjd 58 cm

858808

2021-02-28