Bengt-Göran Karlsson olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954), olja på duk, signerad, figurscen, 49x40 cm.

Smärre slitage.

858819

2021-01-10