Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALEXANDER LANGLET (1870-1953): hus i vinterlandskap, signerad a.Langlet- 93, olja på pannå, ca 36x53
Smärre slitage
858833
2020-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här