Alexander Langlet oljemålning

Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning
Alexander Langlet oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): hus i vinterlandskap, signerad a.Langlet- 93, olja på pannå, ca 36x53

Smärre slitage

858833

2020-12-26