Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Motiv från Assisi, olja på duk monterad på pannå, signerad Mårten A, ca 20x24 cm
858835
2020-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här