Mårten Andersson oljemålning

Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning
Mårten Andersson oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): Motiv från Assisi, olja på duk monterad på pannå, signerad Mårten A, ca 20x24 cm

858835

2020-12-24