Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Heris, ca 398x260 cm
Langettering med lagningar samt smärre slitage, saknar fransar, i övrigt lättare åldersslitage
858844
2020-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här