Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
14 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, semiantik, Heris, ca 398x260 cm
Zustandsbeschreibung
Langettering med lagningar samt smärre slitage, saknar fransar, i övrigt lättare åldersslitage
858844
2020-12-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner