Orientmatta semiantik Heris

Orientmatta semiantik Heris
Orientmatta semiantik Heris
Orientmatta semiantik Heris
Orientmatta semiantik Heris

Klubbat för:

15 000 SEK

Schätzwert

14 000 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA, semiantik, Heris, ca 398x260 cm

Zustandsbeschreibung

Langettering med lagningar samt smärre slitage, saknar fransar, i övrigt lättare åldersslitage

858844

2020-12-24