Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, färglitografi, signerad, daterad 1946 samt numrerad 14/40, bildstorlek ca 78 x 56 cm
Något gulnad. Ej examinerad ur ram.
858845
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här