Waldemar Sjölander färglitografi

Såld för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Figurkomposition, färglitografi, signerad, daterad 1946 samt numrerad 14/40, bildstorlek ca 78 x 56 cm

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

858845

2021-01-09