Figurin Rosenthal

Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal
Figurin Rosenthal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, figurin, porslin, Tyskland, 1900-talets mitt, i form av kvinna med borzoi, polykromt bemålad, höjd ca 28 cm

Fotplattan har smärre nagg

858848

2020-12-26