Konsolbord 1800-tal

Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal
Konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, empire, förgylld samt bronserad, delvis skuren dekor, marmorskiva, höjd 119, 80x35 cm

Skador, ostabilt

858855

2020-12-25