Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Bataljscen med Gustav II Adolf, otydligt signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x48 cm
Retuscher
858864
2020-12-24