Jean Fautrier etsning

Jean Fautrier etsning
Jean Fautrier etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JEAN FAUTRIER (Frankrike, 1898-1964): "Nu fond blue", signerad Fautrier, numrerad 1/50, färgetsning, bladmått 67x57 cm

Reva

858871

2020-12-25