SIGURD WALLIN

SIGURD WALLIN
SIGURD WALLIN
SIGURD WALLIN
SIGURD WALLIN

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD WALLIN (1916-1999): liggande kvinna i bergslandskap, signerad, olja på duk, ca 46x38 cm

858879

2020-12-25