Göran Folcker, Rymd och Mellanrum
Vollendet
2020-12-25
858881
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Vaxholm", signerad Folcker, akvarell på papper, ca 59x42 cm
ej examinerad ur ram