Fåtöljer samt 1 fotpall
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, rosatonad textilklädsel, ryggen med djuphäftad dekor, medföäljer fotpal, rygghöjd ca 78, bredd 67, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage, flertalet fläckar kring textil
858884
2020-12-25