Fåtöljer samt 1 fotpall

Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall
Fåtöljer samt 1 fotpall

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft, rosatonad textilklädsel, ryggen med djuphäftad dekor, medföäljer fotpal, rygghöjd ca 78, bredd 67, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage, flertalet fläckar kring textil

858884

2020-12-25