Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, omkring mitten av 1900-talet, pärlspikad textilklädsel med djuphäftad rygg,rygghöjd ca 110, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage kring textilklädsel med mindre hål

858885

2020-12-25