Ingegerd Silow rölakan 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 170x234 cm

Fläckar, fransar saknas delvis

858895

2020-12-25