Skulpturer i trä Torborg Lindeberg-Karlsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORBORG LINDEBERG-KARLSSON (1901-1980): Samepar, monogramsignerade TL, skulpturer, skuret trä, bemålade, höjd ca 10-9 cm

Smärre ytslitage

858896

2020-12-25