Sparrisfat och Skinkfat

Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat
Sparrisfat och Skinkfat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPARRISFAT och SKINKFAT, sparrisfat 2 dlr, sekelskifte 1900, majolika, fatens längd ca 51-20 cm

Bruksslitage, krackelering i glasyr, missfärgningar

858897

2020-12-25