Jan Zielecki oljemåling

Jan Zielecki oljemåling
Jan Zielecki oljemåling
Jan Zielecki oljemåling
Jan Zielecki oljemåling
Jan Zielecki oljemåling
Jan Zielecki oljemåling

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN ZIELECKI (född 1949): Ljushuvud, signerad Zielecki, olja på duk, ca 93x72 cm

Smärre ytskador

858901

2020-12-25