Jan Zielecki oljemålning

Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning
Jan Zielecki oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN ZIELECKI (född 1949): Komposition med fiskar, signerad Zielecki -91, olja på duk, ca 100x81 cm

858902

2020-12-25