Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
JOHN KANDELL, "Pilaster", hylla, Källemo, formgiven 1989, lackerad i svart, bränmärkt K för Källemo, höjd ca 205, 21x23 cm
Slitage och repor
858910
2020-12-26