John Kandell hylla

John Kandell hylla
John Kandell hylla
John Kandell hylla
John Kandell hylla
John Kandell hylla
John Kandell hylla
John Kandell hylla
John Kandell hylla

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

JOHN KANDELL, "Pilaster", hylla, Källemo, formgiven 1989, lackerad i svart, bränmärkt K för Källemo, höjd ca 205, 21x23 cm

Slitage och repor

858910

2020-12-26