Lars Erik Falk oljemålning

Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning
Lars Erik Falk oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS ERIK FALK (född 1922): Komposition, monogramsignerad LEF, daterad a tergo 1953, olja på pannå, bildmått 65x54 cm

858917

2020-12-26