Sidobord 2 st Harry Snörén

Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén
Sidobord 2 st Harry Snörén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY SNÖRÉN, sidobord, ett par, 1980/90-tal, stomme med dekor av mässing samt vitmetall, etsad dekor, signerat H Snörén, höjd ca 47, 59x57 cm

Bruksslitage, ytskador

858918

2021-01-01