Lok och tillbehör spår 0

Lok och tillbehör spår 0
Lok och tillbehör spår 0
Lok och tillbehör spår 0
Lok och tillbehör spår 0
Lok och tillbehör spår 0
Lok och tillbehör spår 0

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOK, VAGNAR OCH TILLBEHÖR, i huvudsak spår 0, 1900-1950-tal, blandade fabrikat, bl.a Bing, Kraus, Hornby, bestående av bla. ellok, brodelar, ånglok, diverse vagnar, semaforer, mm

Diverse skador, delar saknas

858920

2021-01-02