Fleischmann tåganläggning spår Ho

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

FLEISCHMANN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, i huvudsak 1900-talets andra hälft, bestående av 3 ånglok, (1320, 1350, 17091), diesellok 1306, 36 vagnar, bl.a personvagnar, tankvagnar, kranvagn, mm, därutav 4 boggivagnar, en stor mängd räls, växlar, ställputtar, 7 transformatorer, mm

Diverse skador, funktioner ej testade (5 lådor)

858921

2021-01-02