Gottfrid Kallstenius oljemålning
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Afton efter regn, signerad G. Kallstenius, betitlad på etikett a tergo, olja på duk, 65x81 cm
Motivet är taget från Månbacken mot Djupsundet, Tättö i bakgrunden
858924
2020-12-26