Väggljusstakar Louis XIV

Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV
Väggljusstakar Louis XIV

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

VÄGGLJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, 1800-tal, Louis XIV, motiv av Fleur de Lys, ca 30x21 cm

858933

2020-12-25