Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par 1960-70-tal, fanerade i alm och bok, överhylla i glas, låda i sargen, draghandtag i mässing, höjd ca 52, 42x33 cm

858936

2021-01-21