Collier

Collier
Collier
Collier
Collier
Collier
Collier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

COLLIER, silver, stavar, importstämplar, längd 82 cm, vikt ca 60 g

Bruksskick

858938

2021-01-16