Piedestal 1800-tal

Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1800-talets senare del, empirestil, tripod, svärtat trä med förgyllda patinerade beslag, hängande kjedjor, höjd ca 107 cm vardera

Delvis slitage

858947

2020-12-28